Koučink

Máte svůj život pod kontrolou nebo se necháte zmítat událostmi, na které nemáte zdánlivě vliv? S pomocí kouče dokážete dát jednotlivým dílkům řád a poskládat puzzle života dohromady.

Radka Eliášová +420 723 107 236

sjednat si termín

KoučinkKoučink

Kdo je kouč?

Pokud je potřeba mobilizovat váš vnitřní svět, vaši odvahu provádět plánované kroky, vystupňovat vaši vnitřní motivaci k realizaci výsledku, pak se stanu vaším průvodcem – koučem. Mojí rolí bude klást otázky, nad kterými jste se ještě nezamysleli, na které jste ještě nikdy v daných souvislostech neodpověděli a tím dojde k posunu problému, náhledu z nových úhlů a vize nových cest. Kouč je vlastně „mostem“ mezi vámi a vaším podvědomím. Sami jste největším odborníkem sami na sebe a ve vás jsou proto ukryty všechny odpovědi.

V čem vám můžu pomoci?

  • Sebepoznání, sebeuvědomění
  • Zdravý životní styl, hubnutí
  • Posílení sebevědomí
  • Odhalení talentu a potenciálu
  • Vztahový koučink

Naslouchejte svému instinktu a mějte jasno. Se zamlženým hledím nikdo netrefí cíl, neví-li navíc, jak ten cíl vypadá. Stres není vytvořen nedostatkem času, ale nedostatkem směru.

sjednat si termín

Reference

K myšlence zabývat se svými silnými stránkami a tím, v čem mám největší talent mě dokopalo až to, že jsem už poněkolikáté nebyla úplně spokojená s tím, co dělám. Jakou mám práci a že nejsem úplně tak šťastná, jak by se mohlo zdát. Prakticky mě nic nechybí, „měla bych být šťastná“, ale uvnitř jsem často cítila vnitřní nespokojenost.

Koučink s Radkou mě neuvěřitelně posunul tím směrem, že už vlastně vím, kdo jsem. Nejprve hrozné zjištění, že jsem se 34 let jen tak přecházela a teď teprve vidím, co nejlépe dovedu a za čím bych měla jít, co dělat, abych byla spokojená a šťastná. Navíc jsem to tak cítila už dlouho, ale pořád jsem si to nechtěla přiznat.

Ještě v ten večer po koučinku jsem dokázala sepsat na papír svůj nový projekt, který nyní realizuji. Cítím se naprosto sebejistě. Vím, že to, co dělám, kým jsem a co vytvářím je nyní můj správný směr a můžu jen prosperovat.

Koučink s Radkou mě ujistil, že každý může být na světě spokojený a šťastný. Je to jen ve vaší hlavě.

Petra (35 let)