Nadčasová kúra, kterou je možné považovat za klasiku. Budete se díky ní cítit romanticky elegantní, přitažlivá a velice ženská. Je také dokonalým doplňkem pro jakoukoliv romantickou příležitost. Takže pokud si partner láme hlavu, čím vás potěšit, není nic jednoduššího, než vám dát najevo, že jste jeho Miláček.

více o kúře Miláček

Díky této kúře se stanete skutečnou femme fatale, jejíž smyslnost vás bude provázet na každém kroku. Obdaří vás nezaměnitelným půvabem. Tato kúra učiní sebevědomou každou ženu, která jejímu kouzlu podlehne. Buďte originální a svá, buďte Svůdná.

více o kúře Svůdná

Hravá, osvěžující a sladce ženská kúra, která si vás podmaní. Díky ní rozkvetete a stanete se ozdobou společnosti. Nechte si prozářit svůj všední den, naučte se hýčkat a mít se ráda. Bez výčitek. Chopte se Šance!

více o kúře Šance

Proč být pořád jen hodná holka? Vychutnejte si dráždivost této kúry a vyzkoušejte smyslnou rebélii. Podlehněte kouzlu všech smyslů a tvořte si vlastní pravidla. Vždyť vy sama přece víte nejlépe, co chcete a jak toho dosáhnete. Vezměte život do svých rukou a buďte Sexy Rebelka.

více o kúře Sexy rebelka

Ikonická kúra s nádechem luxusu pro ženy, které vědí, co chtějí a nezdráhají se o sebe pečovat. Každá žena je krásná a tato kúra Vám umožní o své kráse a jedinečnosti už nepochybovat. Jednou provždy dejte sbohem nejistotě, vždyť vy jste N°1, jste Sebevědomá.

více o kúře N°1 Sebevědomá

Myslíte, že studio Mazaná kočka je určeno výhradně ženám? Omyl. Tato relaxační kúra s masáží zad a šíje dokáže rozproudit energii v těle. Je to výborný dárek pro moderního a náročného muže. Bude se díky ní cítit příjemně a sebevědomě. Záleží vám na něm? Dopřejte mu jedinečnou péči, kterou si užije. Domů se vám vrátí jako dokonalý Gentleman.

více o kúře Gentleman

Kavitace

Kavitace

Neinvazivní liposukce ultrazvukem vedoucí k redukci tukových ložisek a celulitidy v rizikových partiích. A bez bolesti.

Vacuum II

Vacuum

Nové podtlakové masáže, které zeštíhlují, zpevňují, tvarují a regenerují ochablou kůži. Viditelně redukují celulitidu, vzhled strií a podporují lymfatický systém

Lymfoven

Lymfoven

Lymfodrenáž detoxikuje a zbavuje tělo přebytečné vody, aktivuje lymfatický systém, redukuje celulitidu, formuje postavu, bojuje proti křečovým žilám, otokům a pocitu těžkých nohou.

Body wrapping

Body wrapping

Body wrapping násobí účinky všech bodyform ošetření. Nechte se překvapit krásně hladkou a tonizovanou pokožkou.

Myostim

Myostim

Přístroj k formování postavy, ošetření celulitidy, odstraňování tukových polštářků a posilování svalů elektrickými impulzy.

Body shaping

Body shaping

Body shaping – lůžková infrasauna to je uvolnění, relaxace, hubnutí, zmenšení objemu a redukce celulitidy.

LED active

LED active

Fototerapie LED active podporuje regeneraci pleti, oddaluje projevy stárnutí a zpomaluje tvorbu vrásek.

InBody

InBody

Zajímá vás složení vašeho těla či rychlost vašeho metabolismu? Chcete přesně sledovat efektivitu nastavené výživy? Řešením je profesionální přístroj pro diagnostiku InBody.

Vibrační plošina

Vybrační plošina

Balanční vibračně-masážní plošina s akupresurní podložkou pro ty, co mají problémy se cvičením, i pro profesionální sportovce.

Výživové poradenství

Výživové poradenství

Správná výživa a stravování jsou nezbytné pro zdravý životní styl. Naučíme vás sestavovat denní jídelníček tak, abychom podpořili vaše cíle a abyste se cítila skvěle.

Koučink

Koučink

Máte svůj život pod kontrolou nebo se necháte zmítat událostmi, na které nemáte zdánlivě vliv? S pomocí kouče dokážete dát jednotlivým dílkům řád a poskládat puzzle života dohromady.

Objednejte si bezplatnou konzultaci. Rádi vám pomůžeme.