Šance

Hravá, osvěžující a sladce ženská kúra, která si vás podmaní. Díky ní rozkvetete a stanete se ozdobou společnosti. Nechte si prozářit svůj všední den, naučte se hýčkat a mít se ráda. Bez výčitek. Chopte se Šance!

Kúra Šance

Hana Fojtíková +420 608 269 333

sjednat si termín

Složení kúry

Akční kúra pro všechny ženy, které chtějí za svojí minulostí udělat tlustou čáru, začít znovu a jinak. Nejste spokojená se svojí postavou a chcete to změnit? Točíte se v bludném kruhu předsevzetí a jo-jo efektů a máte toho dost? Ať už jste maminka na mateřské dovolené, po ní, před svatbou, rozvodem, nástupem do zaměstnání, před potkáním své osudové lásky, před plánováním dítěte… čímkoliv, co spojuje slovo změna. Pak je tato kúra vhodná právě pro vás. Jejím synonymem je spojení kvality a nízké ceny. Vaše šance na nové, krásné tělo. Maximální výsledky zaručeny. Vaše šance začít znovu. Balíček nabitý bonusy za akční cenu.

Obsahuje 6 krát základní body form (90 min.), tzn. třífázové ošetření: vacuum-zábal-lymfatická masáž a 6 krát kavitaci neboli liposukci ultrazvukem (120 min), tzn. čtyřfázové ošetření: vacuum-kavitace-zábal-lymfatická masáž.

Pozitivní účinky

  • Odbourání tukových polštářků problémových partií – bříško, bedra, boky, stehna
  • Redukce celulitidy
  • Aktivace lymfatického systému
  • Vyhlazení a omlazeni pokožky vašeho těla
  • Výrazné úbytky na objemu těla

Ceník

Doporučená frekvence kúry je 2–3× týdně. Délka ošetření 6×90 minut a 6×120 minut.

balíček 12 ošetření 12.000 Kč

* Možnost platby formou splátek.

Bonus zdarma: analýza těla přístrojem InBody 230 pro přesné vyhodnocení výsledků, ošetření obličeje Led active (fotoomlazení), čaj Lymfodren pro dokonalou detoxikaci organismu.

Hledáte jinou kúru?

Kúra Sebevědomá Pro náročnější klienty doporučujeme kúru N°1 Sebevědomá.