Cereálie Semix

Cereálie Semix

Skutečně celozrnné cereálie ve vašem jídelníčku.

Proč „skutečně celozrnné“? Protože cereálie Semix jsou unikátní svou technologií výroby, díky které mají vysoký obsah přirozené vlákniny. U Semixu platí, že co zrnko, to křupavá vločka. Takže jsou v maximální míře zachovány všechny živiny a minerální látky.

Cereálie Semix odpovídají zdravému životnímu stylu, jsou lehce stravitelné a hlavně jsou moc dobré. Můžete si vybrat také produkty bez přidaného cukru, bezlepkové potraviny nebo extra kaše.

Přijďte a vyzkoušejte cereálie Semix pro váš zdravý život. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Lymfoprádlo Farmacell

Lymfoprádlo Farmacell

Inovativní oblečení pro vaše zdraví – masíruje, modeluje a tvaruje.

Lymfoprádlo FarmaCell je vyrobeno z patentovaného mikrovlákna se speciálně navrženou texturou, napomáhající v boji proti nedokonalostem způsobeným celulitidou. Vytváří tak neustálou jemnou, příjemnou a efektivní mikromasáž, která podporuje krevní oběh a napomáhá k odstranění nadbytečných podkožních tukových ložisek a toxinů.

Prádlo je bezešvé, takže je velice praktické a zaručuje maximální komfort a odolnost. Díky moderní a inovativní technologii výroby je zajištěna dobrá prodyšnost a pokožka je udržována suchá a zdravá.

Vyzkoušejte zeštíhlující a tvarující efekt výrobků FarmaCell na vlastní kůži.

Kosmetika a doplňky LPG

Kosmetika LPG

Profesionální přípravky inspirované Endermologií.

LPG není jen ošetření, je to životní styl. Společnost LPG proto přichází také s exkluzivní péčí, která zahrnuje kosmetické přípravky a doplňky pro zdravé hubnutí, podporu zeštíhlení a anti-aging prevenci. Protože tělo i obličej každého z nás je zcela individuální…

Doporučujeme kombinovat tuto kosmetiku s vaším osobním programem LPG ošetření na přístroji Cellu M6. Podle poslední studie je prokázáno, že při současné aplikaci speciální LPG kosmetiky se efekt přístrojového ošetření Endermologie navyšuje až o 50 %.

Objevte novou luxusní péči od světového lídra v oblasti bezpečné krásy a zdraví.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké a věnujte jim radost, zdraví a relaxaci při absolvování vybraného ošetření z naší široké nabídky služeb.

Dopřejte jim zaslouženou péči. Vždyť kdo by neocenil čas pro sebe? Krásný dárek, pokud váháte, co pořídit. Obdarovaný si může sám vybrat a vy se tak nemusíte obávat zklamání. A všichni jsou spokojení. Jak mazané! Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 500–5.000 Kč. Žádejte v našem studiu.