Miláček

Nadčasová kúra, kterou je možné považovat za klasiku. Budete se díky ní cítit romanticky elegantní, přitažlivá a velice ženská. Je také dokonalým doplňkem pro jakoukoliv romantickou příležitost. Takže pokud si partner láme hlavu, čím vás potěšit, není nic jednoduššího, než vám dát najevo, že jste jeho Miláček.

Kúra Miláček

Hana Fojtíková +420 608 269 333

sjednat si termín

Složení kúry

Trápí vás celulitida? Potřebuje vaše tělo důkladnou detoxikační kúru? Nejste spokojena se svou postavou a to i přes to, že cvičíte, zdravě jíte, ale výsledky tomu neodpovídají? Vylaďte svoje tělo na maximum! Jedná se o základní body form kúru, velmi oblíbenou a se skvělými výsledky. Vhodná pro každou věkovou a váhovou kategorii. Základní stavební kámen každého body formu. Trojfázový body form: vacuum (podtlakové masáže) -body wrapping (zábalové techniky) - manuální lymfodrenáž v kombinaci s přístrojovou lymfodrenáží zaručuje maximální výsledky.

Chcete zkusit body form a nevíte čím začít nebo chcete jen tak udělat někomu radost? Pak je tato kúra tím nejlepším výběrem.

Pozitivní účinky

  • Zpevnění kůže
  • Zrychlení podkožního metabolismu
  • Redukce celulitidy a vyhlazení strií
  • Odbourání tukových polštářků
  • Aktivace lymfatického systému
  • Rychlý body restart vašeho organismu
  • Redukce hmotnosti

Ceník

Délka ošetření je 90 minut. Doporučená frekvence kúry je 2–3× týdně.

1 ošetření 750 Kč
balíček 10 ošetření * 7.000 Kč

* Možnost platby formou splátek.

Tip studia: před kúrou můžete důkladně prokrvit a namasírovat celé tělo na vibrační plošině za akční cenu 70 Kč. Jedná se o speciální intenzivní 10minutový program se dvěma druhy vibrací současně a akupresurní podložkou. Analýza vašeho těla InBody 230 zase napoví, zda je vše v pořádku a umožní přesnou kontrolu dosažených výsledků.

Hledáte jinou kúru?

Kúra Šance Zkuste akční kúru Šance, která spojuje liposukci ultrazvukem, tzv. kavitaci, a základní bodyform.