Hana Fojtíková

Pracovala 5 let jako kosmetická poradkyně firmy Mary Kay, jejíž filozofie je založena na individuálním přístupu ke klientovi. 1. 1. 2016 se stala novou majitelkou bodyform studia Mazaná kočka.cz, které v roce 2011 založila Radka Eliášová. A jaká byla její cesta?

Velmi ji baví pomáhat ostatním cítit se dobře a vypadat krásně. Zejména ženy často potřebují zvednout sebevědomí, protože mají tendenci myslet především na rodinu a své blízké, ale zapomínat na sebe. O tom ví své i Hanka. Ostatně, jak prohlásila Coco Chanel: „Žena by měla vědět dvě věci: kdo je a co chce.“ Protože taková žena má odvahu něco změnit a věří si.

Vždyť už staří Řekové vyjadřovali pojmem kalokagathia přesvědčení, že nejde jen o krásný zevnějšek, ale o harmonii těla a duše. V dnešní době se tato myšlenka v podstatě přetransformovala do podoby wellness. A abychom se cítili a vypadali dobře, musíme na sobě neustále pracovat.

Hanku zajímalo vše, co se týkalo těla a chtěla se o jeho fungování a možnostech dozvědět co nejvíce. S tím souviselo i nabývání znalostí v oblasti výživy, sportu a wellness. Předtím si myslela, že žije spokojeným životem, ale byl to spíše takový ten pohodlný stereotyp. Stále více cítila, že není vnitřně spokojená sama se sebou. Chtěla něco změnit…

Upoutal ji slogan „Změna začíná u nás“ v tehdejším bodyform studiu v Hustopečích, a tak se rozhodla tuto změnu podstoupit. Už od první návštěvy věděla, že je to pro ni to pravé. Měnilo se jí tělo a uvolnila se psychika. Zjistila, že musí myslet i na sebe a mít se ráda – začala na sobě tedy pracovat.

Absolvovala kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže. A to byl už jen krůček k tomu stát se terapeutkou v oblasti bodyformu (formování a modelace postavy s využitím speciálních masážních technik a přístrojů).

Snaží se být motivací a inspirací pro všechny klienty. Velmi dobře se umí vcítit do jejich individuálních potřeb, protože sama dobře ví, jaké to je být na jejich místě. Do své práce dává kus sebe, protože je to zároveň její koníček. Baví ji objevovat stále nové cesty a nebojí se žádné výzvy. Být majitelkou studia Mazaná kočka, pokračovat v započaté cestě, pomáhat ostatním a současně naplňovat svoji osobní vizi, vnímá jako příležitost a své poslání.

Certifikáty

Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát Certifikát